
- В наявності
- Код: 5293
Ліжко односпальне з ЛДСП колір дуб сонома 84х204х55 см
2 600 ₴
1 750 ₴
Ліжко односпальне з ЛДСП колір дуб сонома 84х204х55 см
Меблі у свій будинок сьогодні обирають не тільки за функціональністю, так як у багатьох в пріоритеті стоїть створення розкішного та затишного інтер'єру, де кожна деталь задаватиме певний тон і формуватиме єдиний стиль всього цілого.
Коли річ іде про спальню, то в центрі уваги завжди виявляється місце для сну, тобто ліжко! Наше ліжко надзвичайно популярне завдяки тому, що виступає самостійним помітним предметом інтер'єру у будь якій спальні. Це ліжко буде яскравим акцентом у Ваших покоях!
Односпальне ліжко колір дуб сонома - габарити:
- Розміри: (ШхДхВ) - 840×2040×550 мм
- Спальне місце 80х200 см
Рекомендований розмір матраца (не входить у комплект до ліжка): 80×200 см
Характеристики односпального ліжка з ЛДСП:
- Матеріал ліжка: ЛДСП 16мм
- Колір: дуб сонома
- Допустиме навантаження до 120 кг
- Екологічний клас Е1 - безпечний для дому та дітей
- Сучасний мінімалістичний дизайн
Сучасне односпальне ліжко у кольорі дуб сонома 84х204х55 см доставляється в розібраному вигляді у фабричній коробці (гофрований картон).
У кожному комплекті знаходиться інструкція зі збирання та необхідна для цього фурнітура. Ви легко зробите монтаж своїми руками!
Країна виробника: Україна!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Колір | Дуб сонома |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Основа | ДСП |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 204 см |
| Ширина ліжка | 84 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 55 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підіймального механізму | Ні |
| Наявність ніші для білизни | Ні |
- Ціна: 1 750 ₴







