
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8169
Тумба приліжкова 2 ящика без ручок колір кашемір h48*40*34
1 775 ₴
Показати оптові ціниТумба приліжкова з двома ящиками без ручок колір кашемір
Тумба приліжкова з двома висувними ящиками без ручок у кольорі кашемір, стане необхідною деталлю інтер'єру у Вашій спальні. Вона компактна, практична і відмінно гармоніюватиме поряд з ліжком.
Приліжкова тумба без ручок має великий функціонал. На ній Ви зможете розмістити всі необхідні речі - у висувних ящиках можна зберігати Ваші особисті предмети, а на стільниці поставити нічну лампу або скласти улюблені книги які Ви читаєте перед сном.
Приліжкова тумба з двома ящиками без ручок габарити:
- Ширина – 40 см
- Висота – 48 см
- Глибина – 34 см
- Вага 15 кг
- Колір: кашемір
Дана модель тумби також може бути у кольорах:
- Біла;
- Дуб аппалачі з білим фасадом;
- Дуб аппалачі з фасадом антрацит;
- Бетон з білим фасадом
- сірий Антрацит
- дуб венге магія
Приліжкова тумба з двома ящиками без ручок характеристики:
- Ящики: 2 висувних
- Ручки: без ручок
- Матеріал: високоякісний ЛДСП 16 мм. Swisspan by SORBES
- Колір корпусу: кашемір
- Колір фасаду: кашемір
- Напрямні: кулькові телескопічні повного висування
Гармонійний колір робить цей предмет меблів чудовим доповненням будь-якої спальні. Такий дизайн оцінять прихильники мінімалізму та функціональності. Створити елегантний інтер'єр з тумбою у кольорі кашемір!
Сучасна та стильна тумба без ручок доставляється в розібраному вигляді у фабричній упаковці (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою та покроковою схемою для швидкого збирання.
Країна виробника: Україна! 💛💙
Щоб замовити тумбу з двома висувними ящиками у кольорі кашемір телефонуйте або пишіть на вайбер, телеграм. Менеджер із задоволенням проконсультує Вас детально.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 34 см |
| Висота тумби | 48 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 1 775 ₴









