
- Готово до відправки
- Код: 8078
Тумба приліжкова зі секретом-схованкою колір білий 2 шухляди h45*35*34 cм
3 650 ₴
3 300 ₴
Тумба приліжкова зі секретом-схованкою колір білий 2 шухляди h45*35*34 cм
Тумба приліжкова зі секретом-схованкою з двома висувними ящиками без ручок у білому кольорі, стане необхідною деталлю інтер'єру у Вашій спальні. Вона компактна, практична і відмінно гармоніюватиме поряд з ліжком.
Приліжкова тумба зі схованкою без ручок має великий функціонал. На ній Ви зможете розмістити всі необхідні речі - у висувних ящиках можна зберігати Ваші особисті предмети, а на стільниці поставити нічну лампу або скласти улюблені книги які Ви читаєте перед сном.
Приліжкова біла тумба зі секретом-схованкою - габарити:
- Ширина – 35 см
- Висота – 45 см
- Глибина – 34 см
- Колір: Білий
Така приліжкова тумба зі схованкою також доступна у кольорах:
- Антрацит (сірий)
- Бетон (світло-сірий) з білим фасадом
- Дуб аппалачі (колір дерева) з білим фасадом
- Дуб аппалачі (колір дерева)
Приліжкова біла тумба зі схованкою - характеристики:
- Схованка на магнітному замку
- Магнітний замок
- Ключ-карта для кодування нових ключів
- Магнітний ключ: є у комплекті 2 шт
- Ящики: 2 шт
- Ручки: без ручок
- Матеріал: високоякісний ЛДСП 16 мм. SwishKrono
- Крайка-ПВХ Hranipex 0,6 мм
- Колір: Білий
- Напрямні: кулькові телескопічні повного висування GIFF L-250мм
- Задня стінка-ХДФ 3мм (KronoSpan Польща)
- Дно шухляди-ХДФ 3мм (KronoSpan Польща).
Гармонійний Білий колір роблять цей предмет меблів чудовим доповненням будь-якої спальні. Такий дизайн оцінять прихильники мінімалізму та функціональності. Створити елегантний інтер'єр з тумбою зі секретом-схованкою у білому кольорі просто!
Сучасна та стильна тумба зі секретом без ручок доставляється в розібраному вигляді у фабричній коробці (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою та покроковою схемою для швидкого збирання.
Країна виробника: Україна! 💛💙
Крім сучасного дизайну, меблі без ручок мають безліч переваг. Якщо у вас є діти, то приховані ручки або їх відсутність – відмінний варіант як захисний функціонал.
Щоб замовити тумбу зі секретом-схованкою з двома висувними ящиками телефонуйте або пишіть на вайбер, телеграм. Менеджер із задоволенням проконсультує Вас детально.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 35 см |
| Глибина тумби | 34 см |
| Висота тумби | 45 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 3 300 ₴









